ریساند

معرفی کمپانی تولید سمعک ریساند:

کمپانی سمعک ریساند بخشی از مجموعه وسیع( GN (Great Nordic است که از سال ۱۹۴۳ میلادی (۷۵سال) بصورت تخصصی و حرفه ای در زمینه ی سمعک فعالیت خود را آغاز نموده است. این کمپانی در بیشتر از ۸۰ کشور نماینده رسمی و تخصصی دارد. کیفیت و تکنولوژی های منحصربفرد ریساند این سمعک را در رده های نخست در جهان قرار داده است. مجموعه ی بزرگ ریساند همیشه به دنبال بهبود کیفیت زندگی افراد دارای افت شنوایی بوده و بر همین اساس در زمینه ی ارائه ی تکنولوژی های جدید همواره پیشگام است.

تکنولوژی Surround Sound ریساند:

کیفیت صدای سمعک ریساند

Surround Sound استراتژی پردازشی سمعک های ریساند است و همواره اصلی ترین الگوی این تکنولوژی شنوایی طبیعی انسان و عملکرد هوشمندانه ی آن می باشد. مدل سازی تکنولوژی ریساند و بهره گیری از عملکرد طبیعی گوش طبیعی انسان منحصر بفرد است. Surround Sound قلب تکنولوژی های سمعک های ریساند را تشکیل می دهد و به عنوان اصلی ترین پردازش در این سمعک ها به کار رفته است.

لوازم جانبی و گجتهای پوشیدنی سمعک ریساند

سمعک های ریساند با لوازم جانبی مختلفی ارتباط برقرار می کند:

ریموت کنترل
Phone Clip+
TV Streamer
Mini Mic و Multi Mic

سمعک های وایرلس ریساند:

گوش های انسان بطور طبیعی دارای ارتباط دوطرفه با یکدیگر هستند و هنگامی که صداها از جهت های مختلف وارد گوش ها می شود این اطلاعات با یکدیگر به اشتراک گذاشته می شود و قابلیت تمرکز و فهم گفتار در سروصدا را به انسان می دهد. سمعک های ریساند با استفاده از شبیه سازی این سیستم ارتباط دوطرفه ای بین سمعک ها ایجاد می کنند و قابلیت تمرکز برروی اصوات و گفتار و همچنین کیفیت بالای صدا را برای کاربر فراهم می کند.
سمعک های ریساند قابلیت اتصال وایرلس به لوازم جانبی مختلف و همچنین موبایل های هوشمند (اندروید و آیفون) را دارد. با استفاده از موبایلتان می توانید صدای سمعک را در بهترین شرایط قرار دهید و بلندی صدا، برنامه ی مورد نظر، و جهت دریافت صدا را تنظیم کنید. همچنین صدای مکالمات تلفنی و موسیقی بطور مستقیم به سمعک شما منتقل می شود و علاوه بر قابلیت شنیدن صداهای اطرافتان کیفیت صدای مطلوبی برای شما فراهم می شود.

سمعک هوشمند

جوایز معتبر ریساند: